۱۳۹۸ اسفند ۷, چهارشنبه

نحوه استفاده از اکانت KWFinder برای تحقیق در مورد کلید واژه های دم بلند

آیا به دنبال راهی برای یافتن سریع بهترین کلمات کلیدی برای سایت خود هستید؟ چه نوع کلمات کلیدی نیچ به شما در تضمین رتبه های برتر در Google کمک می کند؟ اکانت KWFinder ابزاری قدرتمند برای کمک به شما در انجام این کار است.
KWFinder یک ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی است که به شما کمک می کند بهترین کلمات کلیدی دم بلند را برای هدف قرار دهید - آنهایی که در قسمت شیرین از حجم جستجوی بالا و رقابت کم قرار دارند. همچنین یک گزینه جایگزین عالی برای Google Keyword Planner است زیرا حجم جستجوی دقیق ماهانه را به همراه بسیاری از معیارهای مفید دیگر ارائه می دهد که در این پست در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

اکانت kwfinder دارای یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده است و داده ها را به صورت بصری نمایش می دهد و بسیاری از پیچیدگی ها را از روند تحقیق خارج می کند. این باعث می شود KWFinder ابزاری برای بازاریابان ، وبلاگ نویسان و متخصصان سئو به طور یکسان باشد.

شروع کار با اکانت KWFinder

kwfinder بصورت رایگان به شما این امکان را می دهد سه بار جستجوی کلمات کلیدی و سه جستجوی SERP در روز را انجام دهید ، و در هر جستجو حداکثر 50 پیشنهاد کلمه کلیدی مرتبط را خواهید داشت. با خرید اکانت kwfinder می توانید از این محدودیت ها گذرکنید و از امکانات کامل آن استفاده کنید.

کار با KWFinder 

کادر جستجوی ساده به شما امکان می دهد کلمه کلیدی خود را وارد کنید ، یک زبان خاص را انتخاب کنید و حتی نتایج خود را به یک کشور یا شهر خاص محدود کنید. اگر می خواهید ترافیک جستجوی محلی را به سایت خود هدایت کنید ، نتایج خاص موقعیت مکانی می تواند بسیار مفید باشد. علاوه بر این ، اگر لیستی از کلمات کلیدی آماده هستید ، می توانید آن را از پرونده CSV به اکانت KWFinder وارد کنید.
هنگامی که کلمه کلیدی خود را وارد می کنید و مکان و زبان را مشخص می کنید ، روی "تجزیه و تحلیل" کلیک کنید و تمام نتایج شما در یک صفحه نمایش داده می شوند. این ابزار تنوع کلمات کلیدی مرتبط با حجم جستجو ، CPC و مشکل نمایش داده شده در سمت چپ داشبورد را برمی گرداند. همچنین نتایج SERP را با برخی معیارهای ارزشمند SEO در سمت راست مشاهده خواهید کرد.

اندازه گیری های kwfinder  چیست؟

نمودارها برای هر پیشنهاد کلمه کلیدی ، ابزار نمودار، نمودار کوچکی را نشان می دهد که روند جستجوی ماهانه آن واژه را در طی دوازده ماه گذشته نشان می دهد.
حجم جستجوی ماهانه صفحه فوقانی راست ، متوسط ​​حجم جستجوی ماهانه (مطابقت دقیق) را بر اساس داده های دوازده ماه گذشته نشان می دهد.
CPC هزینه متوسط ​​برای هر کلمه کلیدی ذکر شده بر اساس داده های AdWords.
PPC سطح رقابت در تبلیغات PPC (حداقل = 0 ؛ حداکثر = 100)
نتایج Google SERP. هنگامی که برای یک کلمه کلیدی تحقیق می کنید ، اکانت KWFinder همچنین نتایج برتر Google را برای هر کلمه کلیدی نشان می دهد ، با Domain Authority ، Page Authority ، تعداد بک لینک ها ، سیگنال شبکه های اجتماعی و غیره. 
اگر جستجوی شما دقت بیشتری را می خواهد، می توانید از ویژگی "فیلتر نتایج" استفاده کنید که به شما امکان می دهد فیلترهای مختلفی را برای مناسب ترین نتایج اعمال کنید .
هنگامی که به جستجوی یک کلمه کلیدی می پردازید ، ابزار لیستی از رقبا (URL های قابل کلیک با نام وب سایت) و بسیاری از معیارهای مربوط به جستجوگرها ، مانند DA مربوطه ، Page Authority ، MozRank URL ، لینک های خارجی ، و رتبه بندی رقابت آنها به شما نمایش داده می شود. این معیارها به شما کمک می کنند تا درمورد رقبای خود اطلاعات خوبی داشته باشید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه درباره کلمات کلیدی که برای هدف گذاری انتخاب کرده اید ، اتخاذ کنید.

ایجاد لیست کلمات کلیدی با استفاده از kwfinder

اکانت KWFinder به شما امکان می دهد لیست های کلمات کلیدی را ایجاد کنید تا بتوانید کلمات کلیدی خود را ذخیره و کارآمد کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید لیست های کلمات کلیدی جداگانه مربوط به دسته های مختلف را در وب سایت خود نگه دارید.
برای ایجاد یک لیست جدید ، فقط کلمات کلیدی را که می خواهید به لیست اضافه کنید انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه "افزودن به لیست" کلیک کنید. اکنون می توانید نامی را برای لیست جدید وارد کرده و آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید. شما می توانید لیست های خود را از فهرست انتخاب کنید تا کلمات کلیدی دیگری اضافه کنید یا مواردی را که دیگر به آنها علاقه ندارید حذف کنید.
همچنین می توانید با کلیک کردن بر روی "Export CSV" لیست های خود را بارگیری کرده و آنها را برای آینده ذخیره کنید.

قیمت اکانت kwfinder

با خرید اکانت kwfinder، طرح اصلی شامل 100 کلمه کلیدی و 100 جستجوی SERP در هر روز ، با 200 کلمه کلیدی مرتبط با هر جستجو است. با خرید kwfinder Premium ، تعداد جستجوها برای هر دو جستجو KWFinder و SERPChecker با 500 کلمه کلیدی مرتبط با هر جستجو به 500 نفر افزایش می یابد.

خلاصه

اکانت KWFinder بسیاری از ویژگی های قدرتمند را در خود جای داده و در عین حال استفاده از آن بسیار آسان است. اگر در حال ایجاد محتوا برای وب هستید ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی مربوط به دم بلند بخشی از روز شماست و این ابزار می تواند روند کار را بسیار کارآمدتر کند و باعث صرفه جویی در وقت شما شود.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر